Achteras hulpluchtvering IVECO Daily 35 C9 - 50 C17

Commentaren

Transcriptie

Achteras hulpluchtvering IVECO Daily 35 C9 - 50 C17
Deze montage handleiding is puur bedoeld voor illustratieve doeleinden en kan een afwijkend beeld van de componenten weergeven. De producent
behoudt zich het recht voor om wijzigingen door te voeren zonder voorafgaande vermelding.
Gedistribueerd door:
VB-Airsuspension B.V.
Frankenweg 3
7051 HV Varsseveld - Holland
4.0431-IM-D-VB
Vanaf 07/1999
Versterkte uitvoering
IVECO Daily
35 C9 - 50 C17
geschikt voor :
Achteras hulpluchtvering
1520104002
VB-Airsuspension nr.
1
5
M6x16 (1X)
2
6
Monteer de horizontale
verstevigingsplaat aan het
chassis met behulp van de
bouten waarmee het
aanslagrubber bevestigd was
LATO DX
Rechter zijde
Ø8 (2X)
Ø6 (1X)
M6 (1X)
M10 (6X)
45x20 (1X)
Wartel
Ventiel
Bevestigingssteun
Kunststof ring
3
Rechter zijde
4
7
Monteer de verticale
verstevigingsplaat aan de
horizontale verstevigingsplaat en
de bovenste balgsteun met behulp
van de meegeleverde M10 bouten.
Rechter zijde
Herhaal deze stappen voor de
montage van de luchtbalg aan de
linkerzijde.
Rechter zijde
8
Handleiding instelling
drukbegrenzingsventiel (1x)
Werkdruk sticker (1X).
M10x90 (4X)
Haakse
ontluchtingsaa
nsluiting (1x)
M10x25 (2X)
Positioneer de luchtbalg zoals aangegeven op bovenstaande
afbeeldingen.
Rechter zijde
M8x20 (2X)
Ø8 conic.(4X)
Ø10x20 (4X)
M8x25 (2X)
Trekband set,
bestaande uit:
• Trekbanden (20x).
KLEIN MATERIAAL SET
Ø10 (14X)
M8 (6X)
Drukbegrenzingsset, bestaande
uit:
• Drukbegrenzingsventiel met
luchtkoppelingen (2x)
• Wartels (6x);
• Bevestigingssteun (2x);
• Kunststof ring (2x).
Verwijder beide (links en rechts)
aanslagrubbers en geef deze
eventueel terug aan de voertuig
eigenaar.
Rechter zijde
Manometer set bestaande
uit:
• Manometer met kunststof
ring
• Vul-/afblaasventiel
• Wartel (t.b.v. manometer)
• Manometer steun
Gebruik de M8x25 bout om de
bovenste balgsteun met het
chassis te bevestigen.
Rechter zijde
Plaats het voertuig op een put
of brug, om veilig en efficiënt
te kunnen werken.
Rechter zijde
Luchtleidingen, bestaande uit:
• Rode luchtleiding (6 m.)
• Zwarte luchtleiding (6 m.)
Dwarsbalk (1x)
Rechter luchtbalg (1x)
Linker luchtbalg (1x)
Ø92 (2X)
Ø86 (2X)
60x20 (2X)
SET INHOUD
MONTAGE HANDLEIDING
9
Rechter zijde
11
Bevestig de balg op de as
met behulp van de
meegeleverde klem.
Gebruik de
M16x16 bout, de
M6 moer en de Ø6
sluitring
ALR stang
10
Rechter zijde
12
Gebruik de M8 bout,
moer en sluitring.
Remverdeelblok
Buig de strp waarop het verdeelblok van het remsysteem bevestigd
is vlak (zie afbeelding).
WERKINTRUCTIE AANPASSING ALR
Herhaal deze stappen voor
de montage van de
luchtbalg aan de linkerzijde.
Rechter zijde
Differentieel zijde
1
Demonteer de
huidige ontluchtingsaansluiting
2
Monteer de geleverde ontluchtingsaansluiting
3
Waarschuwing: voor een juiste werking van het systeem dient u zich aan de gegeven instructies te houden. Afhankelijk van de
uitvoering (o.a. uitbreiding met een compressor set) kan het systeem afwijken, hiertoe dient de separaat meegeleverde
handleiding geraadpleegd te worden.
Belangrijk: gebruik géén oliën/vetten of andere middelen die de onderdelen kunnen beschadigen.In geval van problemen kunt u
zich tot ons wenden. VB-Airsuspension is niet aansprakelijk voor enige (gevolg) schade ontstaan uit een onjuiste montage.
Plaats de werkdruk sticker op een duidelijke zichtbare positie in de cabine.
Let op: volg de specifieke instructies ten behoeve van de juiste afstelling van het
drukbegrenzingsventiel. Zie de handleiding “instellen drukbegrenzingsventiel” (afbeelding
rechts)
Aanpassing van de differentieel ontluchter aan de linkerzijde van de achteras. Demonteer de bestaande ontluchtingsaansluiting (afb. 1) en
monteer de haakse ontluchtingsaansluiting. Zorg ervoor dat de leiding richting het differentieel wijst (afb. 3). Gebruik ca. 40 cm leiding
waarbij de ene zijde op de ontluchtingsaansluiting aangesloten wordt en de andere zijde op de bovenzijde van het differentieel.
Differentieel
ontluchter
Linker zijde
AANPASSING VAN DE ONTLUCHTING VAN HET DIFFERENTIEEL
Verander de positie van het verdeelblok van het remsysteem met behulp
van de strip (60x20mm). Let op: Herhaal voorgaande stappen indien het
voertuig uitgerust is met twee verdeelblokken van het remsysteem.
Demonteer de onderste bevestigingsbout
van de ALR stang en vervang deze door de
ALR aanpassingsstrip (45x20mm) zoals
aangegeven op bijgaande
afbeelding.
Bevestig de dwarsbalk m.b.v.
de meegeleverde bouten M10x90 bouten.
Rechter zijde

Vergelijkbare documenten

Achteras hulpluchtvering IVECO Daily

Achteras hulpluchtvering IVECO Daily Waarschuwing: voor een juiste werking van het systeem dient u zich aan de gegeven instructies te houden. Afhankelijk van de uitvoering (o.a. uitbreiding met een compressor set) kan het systeem afwi...

Nadere informatie