2010 - Sterk Meppel

Commentaren

Transcriptie

2010 - Sterk Meppel

										                  

Vergelijkbare documenten

In dit nummer - Sterk Meppel

In dit nummer - Sterk Meppel een doel. En vooral: je hebt contact met allerlei mensen binnen de vereniging. En het eerste jaarverslag in een iets andere functie dan secretaris. Alhoewel: het gaat over 2010 en dan is het toch w...

Nadere informatie

Democratie is in vrijheid je eigen onderdrukker kiezen

Democratie is in vrijheid je eigen onderdrukker kiezen erg waardevolle bijdragen van Romke. Voor onze vereniging is hij niet verloren, als eindredacteur heeft hij nu het voor u liggende jaarverslag en Sterk Nieuws onder zijn deskundige hoede. Als secre...

Nadere informatie

Bourgondische Wandeling - de Bourgondische Beleving

Bourgondische Wandeling - de Bourgondische Beleving erg waardevolle bijdragen van Romke. Voor onze vereniging is hij niet verloren, als eindredacteur heeft hij nu het voor u liggende jaarverslag en Sterk Nieuws onder zijn deskundige hoede. Als secre...

Nadere informatie